Margus Nõlvak: soovime olla Forusega teerajaja kõikides oma ärivaldkondades

Eesti turul toimetab üks uus ja ainulaadne teenusepakkuja, kes tegeleb ühe kaubamärgi alt kinnisvara haldamise, hooldamise ja valvamisega. Kõik kolm suurt kinnisvara teenustegruppi koos mugavalt ühest kohast, see ongi suures pildis Forus. Teenusmajanduse Koja värskeima liikme arengutest, põnevatest teenustest ja tulevikuplaanidest rääkisime Forus Grupi ettevõtete tegevjuhi ja juhatuse esimehe Margus Nõlvakuga.

Loe lisaks

EY otsib järgmist Eesti Aasta Ettevõtjat


Algas EY Eesti Aasta Ettevõtja konkurss, mis kulmineerub veebruari lõpus aasta ettevõtja ning elutööpreemia laureaadi väljakuulutamisega. EY Eesti Aasta Ettevõtja konkursile on osalema oodatud kõik Eesti ettevõtete omanikud, kelle äriühing on tegutsenud vähemalt kolm aastat, selles töötab minimaalselt kümme inimest ning möödunud aasta käive ulatus vähemalt kahe miljoni euroni.

Loe lisaks

Egon Veermäe: ma ei näe, et riik otsiks tervishoiu rahastuskriisile lahendusi süsteemi seest

Tervisekriis on selgelt ilmestanud, et ainuüksi tööjõumaksudest sõltuv tervishoiu rahastussüsteem on ajale jalgu jäänud ja vajab põhjalikku suunamuutust. Innovatiivsed ja edasiviivad lahendused ei tule aga ainuüksi tervishoidu lisaraha süstimisega, vaid riik peaks võtma vastutuse pikaajalise strateegilise plaani eest, kirjutab Eurora Solutionsi õiguse ja tolliteenuse juht Egon Veermäe.

Egon Veermäe / Foto: Teenusmajanduse Koda
Loe lisaks

Ministeeriumis valmis plaan saata sotsiaalmaks ajaloo prügikasti

Maris Jesse Teenusmajanduse Koja ärihooaja avaüritusel // Foto: Erlend Štaub

Sotsiaalministeeriumis on ette valmistatud sotsiaalmaksu lõhkuvat reformi, mis eraldaks ravi- ja pensionikindlustuse rahastusallikad, märkis äsja ministeeriumi tervisala asekantsleri ametist lahkunud Maris Jesse Teenusmajanduse Koja Haigekassa tulevikule keskendunud arutelu avasõnas.
Loe lisaks

Arhiiv

.