Algas kandideerimine Eesti Disainiauhinnad (EDA) 2022 konkursile

2. maist kuni 22. juunini (hilinejatele 1. augustini) saab esitada töid Eesti Disainiauhinnad 2022 konkursile, et tunnustada Eesti võimekamaid disainereid ja disainibüroosid, parimaid disainikasutajaid ning erilisemaid disainitegusid. Eesti Disainiauhinnad 2022 toob avalikkuse ette disainivaldkonna viimase kahe aasta edulood. NB! Tootedisainiauhinnad BRUNO kategooriatesse saab esitada töid 1. augustini.


Loe lisaks

Tea Danilov: vajame paremat tasakaalu tööjõu ja kapitali maksustamise vahel

Tea Danilov. Foto: Arenguseire Keskus

Eesti maksusüsteem on meid hästi teeninud, kuid sarnaselt teiste Euroopa riikidega seisame silmitsi maksubaase ja -laekumisi kahandavate trendidega. Samal ajal toob rahvastiku vananemine kaasa surve sotsiaalkulude kasvuks. Tulevikus vajame paremat tasakaalu tööjõu ja kapitali maksustamise vahel, kirjutab Tea Danilov ERR uudisteportaalis.
Loe lisaks

Personaliotsingufirmade TOP: viimane aasta on olnud väljakutseid täis ja tööd on palju

Vasakult Pedersen ja Partners Eesti juht Kairi Raudmets, Estemploy OÜ juhatuse liige Priit Koik ja HR Agency tegevjuht Jaanika Tammekänd / Foto: Personaliuudised.ee

Personaliotsinguga tegelevate ettevõtete jaoks on viimased aastad olnud aktiivsed, täis kasvamist ja tööd, sest ettevõtted laiendavad tegevust ja nende vajadus tööjõu järele on suur. HR Agency OÜ on üks väheseid eestimaiseid personaliagentuure, mis keskendub ainult kodumaise renditööjõu teenuse pakkumisele. Ettevõtte tegevjuht Jaanika Tammekänd ütleb, et organisatsiooni jaoks on väga oluline olla personaalne ja hooliv teenusepakkuja oma koostööpartneritele. „Valdkonnad, kus oleme oma kohalolekut kindlasti kehtestanud, on tootmine ja laondus, kuid kogemust omame ikka paljude erinevate ametikohtadega – alates abitöölistest ja lõpetades kontoritöötajatega,” tutvustab Tammekänd.
Loe lisaks

Arhiiv

.