Filtreeri postitusi

TMK juhatuse esimees Jaan Pillesaar: Eesti kui tulevikuriik

Milliseid samme peaks astuma, et Eesti oleks jätkusuutlik, efektiivne ja edukas riik? Riigi rahakotis olev auk ei lähe kuidagi väiksemaks, ometi ei ole silmapiiril näha ka ühtegi jõulist muudatust kaasa toovat plaani. Ehk oleks aeg riigi pidamine päriselt jõukohaseks muuta? Teenusmajanduse Koja juhatuse esimees Jaan Pillesaar pani kirja oma mõtted, mis kannavad koja väärtusi ja ideid, kuidas saaksime koos üles ehitada sellise Eesti, mis pakuks rõõmu ja heaolu ka meie tulevastele põlvkondadele.

                                                                         Artikkel esmailmus Eesti Päevalehes 22. oktoobril 2019
                                                                                                                                    Reporter: Romet Kreek                                                                                                                                             Foto: Rauno Volmar
Loe lisaks

Kuidas me kestame?

#kuidasmekestame arutelusari kutsub kogukondi rahvastikumuutustele lahendusideid otsima

Teadlased ennustavad Eestile lähimateks kümnenditeks rahvaarvu jätkuvat ja olulist kahanemist. Kui tõsisesse ohtu seab see riigi toimimise, kuidas mõjutavad rahvastikutrendid meist igaühe elu ning mida ette võtta muutustega paremini kohanemiseks, on küsimused, millele #kuidasmekestame arutelud kuni novembri lõpuni vastuseid otsivad.

Loe lisaks

TMK nõukogu uus esimees Margus Nõlvak: arenguruum on meil suur nii avaliku kui erasektori teenustes


Aprilli algul toimus koja nõukogu esimene koosolek, kus valiti ühtlasi ka nõukogule esimees. Nõukogu liikmete üksmeelel asub uut rolli täitma Mainor Ülemiste juhatuse esimees Margus Nõlvak, kes on olnud koja tegevuse oluline toetaja ja eestvedaja, läbi Anija valla volikogu liikme staatuse aktiivne kohaliku elu edendaja ning näidanud edukaid tulemusi Baltimaade suurima ärilinnaku, Ülemiste City arendamisel.
Loe lisaks

Arhiiv