Kommenteeri

Teenusmajanduse Kojaga liitus Raimo Ülavere Coaching


Suur rõõm on tervitada Teenusmajanduse Koja värskeimat liiget Raimo Ülavere Coaching! 13+ aastase kogemusega koolitusfirma missioon on aidata edukatel inimestel teha positiivseid muutusi nii oma käitumistes kui hoiakutes.Aastate jooksul on coach Raimo Ülavere viinud läbi personaalse coachingu programmi 180+ juhiga, meeskonna coachinguid kümnete meeskondadega ning aidanud ka tippsportlastel mentaalset tugevust arendada. Suures osas on klientideks inimesed ja meeskonnad, kes töötavad pigem pingelises töökeskkonnas ning keskmisest suurema vastutusega rollides. Umbes veerand töö mahust on ka koolitused, eelkõige juhtimise ning enesejuhtimise teemadel. Samadel teemadel pakub Raimo ka oma kodulehel raimoulavere.com e-kursuseid.

Töö klientidega tugineb veendumusel, et inimesed teevad head tööd ja on õnnelikumad, kui nad saavad teha ise otsuseid nii oma töö kui elu kohta. Ka töötab Raimo pigem inimestega, kes usuvad, et enamik sellest, mida inimene elus saavutab, on tulnud pingutusega ning raskete otsuste ja olukordade vältimine edasi ei vii. Saavutamine ei tähenda aga tingimata tööl igikestva maratoni jooksmist, tõenäolisemalt jõuab paremini tulemuseni spordist pärit valemit hea tulemus = stress + puhkus kasutades.

Raimo koostööpartneriteks on olnud organisatsioone erinevatest valdkondadest, alates tootmisest (Ensto Ensek, Glamox, ABB, Skeleton jt), teenusmajandusest (Ergo, Swedbank, SEB, Nortal, erinevad advokaadibürood jt) kuni avaliku sektorini (PERH, Kultuuriministeerium, Keskkonnaministeerium, MKM, KIK jt).

Teenusmajanduse kojaga liitumise sihiks on kaasa lüüa eelkõige teemades, mis on seotud paindlikuma tööga, mikroettevõtlusega, inimese otsustusvabaduste suurendamise ning mõistliku ettevõtluskeskkonnaga. Need on ka trendid, kuhu 21. sajandil tundub ettevõtluskeskkond ja töö olemus liikuvat. Teine siht on sotsiaalne kuuluvus ehk tunda end hästi sarnaste huvidega inimeste seas. Ning kolmandaks - kui õnnestub kellegiga headest partneritest ka tööalaselt koostööd teha (mõnedega on juba ka tehtud :)), on eriti tore.

Aitäh ja põnev on
Raimo Ülavere  
Foto: Raimo Ülavere Coaching      

Lisa kommentaar

Email again: