Kommenteeri

Igor Fedotov: kaugmeditsiin kogub populaarsust

Foto: Ardo Holts

Igor Fedotov on olnud kindlustuse valdkonnaga seotud juba 1998. aastast. 2006. aastal liitus ta IIZI meeskonnaga ning alustas ärikliendi üksuse loomist. 2010. aastal võttis ta üle juba kogu Baltikumi juhtiva kindlustusmaaklerette juhtimise. Ettevõtte tegeleb kindlustuse vahendamisega läbi erinevate innovatiivsete ja lihtsate lahenduste. Igor on Eesti Kindlustusmaaklerite Liidu juhatuse esimees, puutudes seeläbi kokku kogu kindlustusvaldkonnaga ja osaleb nii aktiivselt Eesti kindlustusmaastiku kujundamisel, olles osaline erinevates aruteludes, sh seadusandlus. 2019. aastast kuulub ta Teenusmajanduse Koja nõukogusse.


Oled kindlustusvaldkonnas tegutsenud juba üle 20 aasta. Millised on olnud suurimad töövõidud?

Minu suurim töövõit on kindlasti IIZI. Mul on hea meel, et oleme suutnud luua nii tugeva brändi, mida tunneb iga klient. Kindlasti annab IIZI panuse Eesti kindlustusmaastiku kujundamisse läbi innovatsiooni. Erinevad lahendused ja võimalused, mis täna tunduvad loomulikud ja tavapärased, on enamjaolt IIZI poolt turule toodud.

Milliste väljakutsetega täna kindlustusurul silmitsi seisate?

Peamised väljakutsed on seotud regulatsiooniga ning sellega, kuidas erinevad turuosalised seda jälgivad. Samuti panustame järjepidevalt arendustöödesse ning leiame võimalusi, kuidas klientide elu veel lihtsamaks ja põnevam oleks.

 

IIZI pakub unikaalseid tervisekindlustusi lahendusi, teil on välja töötatud paketid nii ettevõtetele kui eraisikutele ja arstiabi saamine on vaid mõne hiirekliki kaugusel. See on andnud võimaluse inimesel ise oma tervisealastes küsimustes panustada, valikuid ja otsuseid teha, mida 20 aastat tagasi ilmselt poleks ette kujutanud. Kui teadlikuks hindad tänast kodanikku oma tervisealastes küsimustes ja teenuste tarbimise valikuvõimalustes?

Ma arvan, et see paraneb iga päevaga. Mida rohkem inimesed seisavad silmitsi võimalike tõrgetega riiklikus lahenduses, seda rohkem hakkavad nad otsima muid alternatiive. Siiani on ravikindlustuse kättesaadavus erakliendile olnud väga komplitseeritud, sest tooted olid suunatud pigem äriklientidele. Teisalt huvi oli suur ning IIZI lahendus võimaldab nüüd ka erakliendile mugavat ligipääsu ravikindlustusele ja seda koos populaarse kaugmeditsiini lahendustega. Loome oma lahendusi selliselt, et kliendil ei jääks õhku küsimusi ning ta leiaks endale iseseisvalt parima lahenduse nii tervisealastes küsimustes aga ka muude toodete osas saaks.


Nimeta kolm märksõna, mis peaksid kindlasti tulevast tervishoiusüsteemi iseloomustama?

Avatus, paindlikkus, valikuvabadus. Arvan, et on oluline parendada süsteemi avatust, paindlikkust ning soodustada suuremaid valikuvabadusi inimestele, samuti ka suuremat vastutuse võtmist.


Igor Fedotovi mõtteid ja soovitusi uue ärihooaja sissejuhatuseks saad kuulda juba 8. septembril algusega kl 15.00 ärihooaja avaüritusel Fotografiskas!

Ürituse info SIIN!

Lisa kommentaar

Email again: