Kommenteeri

Igor Rõtov - roosa Ärilehe vedur ja novaator

Foto: Tiit Blaat

Igor Rõtov on Äripäeva tegevjuht, ajakirjanik ja kolumnist.  Igoril on pikaajaline kogemus meediaorganisatsioonide juhtimisel. Ta on olnud kaasatud meediaprojektidesse Rootsis, Soomes, Taanis, Venemaal, Ukrainas ja Hiinas. Temalt on ilmunud arvukalt artikleid  ja ühtlasi on tegev saatejuhina Äripäeva raadios.

Äripäev tähistab peagi oma 32. sünnipäeva. Kuidas täna roosal ärilehel läheb?
Suurepäraselt. Äripäeva digitellijate arv jõudis tänavu maagilise 15 000ni, millega oleme penetratsioonilt üks loetumaid majandusväljandeid Euroopas, ettevõtte käive on viimase kümnendi jooksul kahekordistunud.

Milliseid õppetunde olete käesolevas tervisekriisis saanud?
Kriis tabas meid mullu kevadel väga valusalt. Möödunud aasta aprillis-mais langes käive kivina ja pidime tegema valusaid otsuseid.  Kuid juba sügiseks olime taastunud ja tänavu ületame juba kriisieelset taset. Õppisime uskumatult kiiresti ära, kuidas teha ladusalt kaugtööd

Milliste ootustega lähete vastu uuele ärihooajale?
Usun, et Eesti majandus ja meie ettevõte on kasvutsükli alguses. Ootame aktiivset ja põnevat ajajärku.

Mis teid motiveerib?
Mind motiveerivad kaelamurdvad eesmärgid ning koostöö andekate eripalgeliste inimestega

Millisest Eestist te unistate?
Minu kunagised unistused on tänaseks kuhjaga täitunud. Soovin, et meil kõigil oleks rohkem tarkust ja teineteise mõistmist siit hooga edasi minna.


Igor Rõtovit ja kõiki teisi häid esinejaid saad kuulda juba 8. septembril algusega kl 15.00 ärihooaja avaüritusel Fotografiskas!
Ürituse info SIIN!

Lisa kommentaar

Email again: